kule ortopedycznePrzypadki chodzą po ludziach. Może się zdarzyć, że w niespodziewanym momencie poślizgniemy się czy potkniemy, finalnie upadając. Bardzo często prowadzi to do powstania urazu — obicia, zwichnięcia czy - nierzadko - złamania. Czy swobodne chodzenie w takim przypadku jest możliwe? Najprawdopodobniej nie, dlatego przygotowaliśmy dla Państwa kule łokciowe, wspomagające funkcjonowanie. Gwarantujemy, że kule ortopedyczne z wrocławskiego Mini Med ułatwią codzienność wszystkim rekonwalescentom!

Profesjonalna wypożyczalnia kul ortopedycznych we Wrocławiu

W naszej wypożyczalni znajdą Państwo wyposażenie spełniające wszelkie normy zarówno pod względem funkcjonalności, jak i bezpieczeństwa. Nie zapominamy także o komforcie, który — co naturalne — dla każdego jest przecież wielce istotny! W jaki sposób pomogą Państwu kule ortopedyczne? Śpieszymy z odpowiedzią.

Kule ortopedyczne z wrocławskiej wypożyczalni Mini Med ułatwią poruszanie się pomimo naturalnych trudności wynikających z urazu. Ot, wspomniany wcześniej asortyment umożliwi częściowe rozłożenie ciężaru na ręce, odciążając tym samym nogi, co zapobiegnie ich ponownemu uszkodzeniu. Świetnie sprawdzą się u osób, które podczas rehabilitacji uczą się chodzić na nowo, ale też u cierpiących na schorzenia urazowo-ortopedyczne. Długość kul dopasowujemy do wzrostu każdego z osobna — indywidualnie — aby zapewnić maksimum komfortu, jak i bezpieczeństwa.

Są Państwo zainteresowani naszą ofertą? Mini Med to wypożyczalnia kul ortopedycznych we Wrocławiu, która spełni oczekiwania każdego pacjenta, niezależnie od wieku czy rodzaju schorzenia. Mogą Państwo na nas liczyć!